PALAIMINIMO CEREMONIJA

VIEŠBUČIAI / VILOS

Susikurk atostogas pats

NUSA PENIDA SALA

PARAŠYK MUMS 

Jl Raya Pengosekan No 108

Ubud, Bali

Indonesia

 

Rašyti čia

©SAMPAI JUMPA BALI 2019

ULUWATU - SAULĖLYDŽIŲ ROJUS

DIENOS TURAS

Balio sala garsėja ne tik nuostabiomis ryžių terasomis, akį režiančiais ugnikalniais ar srauniausiais kriokliais. Vienas didžiausių gamtos grožių, magiškiausios akimirkos čia keliaujančius aplanko tuomet kai saulė leidžiausi už horizonto. Tą akimirką rodos, net gamta nutyla, viskas sustoja, o tomis paskutinėmis raudonio sekundėmis gimsta naujos svajonės. Baliečiai tiki, kad tai magiška akimirka, kuomet viskas apie ką pagalvoji anksčiau ar vėliau virsta realybe. 

Todėl visus keliaujančius po šia dievų salą kviečiame praleisti dieną Uluwatu - piečiausiame taške įsikurusį Saulėlydžių rojų. Gražiausi paplūdymiai, apie kuriuos kuriamos ne tik knygos bet ir filmai, šventyklos, stūksančios and milžiniškų skardžių ir banglentininkų mylimiausios bangos kurios diktuoja čionykščių gyvenimo ritmą. 

Todėl po dienos čia, saulės nubučiuotais skruostais, uodžiant vandenyno gaivą susimaišiusią su smilkalų aromatu ir stebint žodžiais nenupasakojamą saulės atsisveikinimą, nesunku patikėti, kad svajonės pildosi. 

 

Taigi kviečiame ir Tave, pasimėgauti gražiausius Balio salos paplūdymius kuriuose gali skanauti gardžiausius kokosus su mėgstamiausia knyga rankoje, ar šokti ant lentos ir bandyti suvaldyti greičiausias pasaulio bangas. Mūsų mylimi Baliečiai palydės jus į vieną gražiausių Indonezijos šventyklų, kuri pasak vietinių saugo šią nuostabią salą nuo piktųjų vandenyno dvasių.

Vakaro planas - gražiausias saulėlydis. Kokį jį Motina Gamta dovanos - kiekvieno vakaro siurprizas. Tačiau jis visuomet bus ypatingas, stebint saulės laidą viduryje vandenyno plaukiant “Juoduoju Perlu” kai paskutiniai saulės spinduliais apšviečia įstabiausius Balio peizažus.

TURO KAINA

Ąsmeniui  (min. 2 asmenys). Keliaujant vienam kaina 100 Eur. Vaikams iki 2 metų – 50% nuolaida. Norint, kad turo metu lydėtu Rusakalbis /Lietuvis kelionės vadovas +50Eur.

MOKĖJIMO SĄLYGOS

Bankiniu pavedimu į Indonezijos Banko sąskaita. Kelionė pradedama planuoti, po paslaugos apmokėjimo.

TURO PRADŽIOS VIETA

Jūsų viešbutis

ĮSKAIČIUOTA

* Paėmimas iš viešbučio; parvežimas į viešbutį

* Kelionės vadovo lydėjimas visuose objektuose

* Automobilis, kuras, parkingo bilietai, gido-vairuotojo paslaugos

NEĮSKAIČIUOTA

*Asmeninės išlaidos

*Bilietai į visus lankytinas vietas