PALAIMINIMO CEREMONIJA

VIEŠBUČIAI / VILOS

Susikurk atostogas pats

NUSA PENIDA SALA

PARAŠYK MUMS 

Jl Raya Pengosekan No 108

Ubud, Bali

Indonesia

 

Rašyti čia

©SAMPAI JUMPA BALI 2019

Žalioji Balio Magija

DVIEJŲ DIENŲ TURAS

1. DIENA

Sraunūs kriokliai, nuo šakos ant šakos šokinėjančios beždžionės ir saulės nubučiuoti ryžių laukai - tai vizitinė Balio kortelė, kurios pakerėti žmonės keliauja į šią mažąją Indonezijos salą pamatyti ir pajausti visa tai patys.

Vienos dienos visiems žaliosios salos kampeliams pamatyti - neužtenka.  Todėl kviečiame keliauti ir pažinti tyriausius gamtos vandenis ir magiškiausius kampelius dviejų dienų kelionėje po Ubudo apylinkes.

Gavę Motinos gamtos ir dievų pašventinimą keliausite į grožėtis nuostabiausiomis ryžių terasomis , o po sočių pietų jūsų lauks vienas smagiausių nuotykių - plaukimas srauniausiomis kalnų upėmis, kurios dovanoja ne tik lengvo adrenalino doze, bet ir nuostabiausius džiunglių peizažus ! Linksmybės nesibaigs atvykus į autentiškąjį Ubudo marketą, kuriame mokysitės svarbiausio dalyko saloje - derybų meno ! 

2. DIENA

Sekančią dieną pradėsite smagiųjų salos beždžionių draugijoje, o po jos keliausite susipažinti su mūsų nuostabių draugu Gilan kuris su mielu noru jums pristatys savo geriausius draugus - Sumatros dramblius. (Kadangi ,,Sampai Jumpa” neplaiko jokio gyvūnų išnaudojimo, turų metu “elephant riding”  yra griežtai draudžiamas. Vietoje to kviečiame jus susipažinti su šiais milžinais ir jų mažaisiais vaikais iš arčiau ir išgirsti jų atvykimo į šią salą istoriją iš pirmų lūpų ).  Po šios neužmirštamos pažinties vyksite į vieną seniausių salos šventyklų, kurios autentika ir istorija pasakos šimtmečius menamą budzmo ir meditacijos istoriją. O saulei leidžiantis, vakarieniaujant tarp margaspalvių žuvų tvenkinių ir lydimi vakaro raudonio pajausite kiek daug ramybės jums padovanojo pastarosios nuotykių dienos.

TURO KAINA

Kaina asmeniui 150 EUR. Minimalus keliautoju skaičius 2 . Norint, kad turo metu lydėtu Rusakalbis /Lietuvis kelionės vadovas + 50 EUR.

MOKĖJIMO SĄLYGOS

Bankiniu pavedimu į Indonezijos Banko sąskaita. Kelionė pradedama planuoti, po paslaugos apmokėjimo.

TURO PRADŽIOS VIETA

Jūsų viešbūtis

ĮSKAIČIUOTA

* Vairuotojas
* Kelionės vadovas

* Vanduo automobilyje.
* Nemokami pietūs raftingo diena.

* Raftingas dviems

NEĮSKAIČIUOTA

* Asmeninės išlaidos

* Jūsų pasirinktas viešbutis

* Maistas/gėrimai
* Bilietai į lankytinas vietas