PALAIMINIMO CEREMONIJA

VIEŠBUČIAI / VILOS

Susikurk atostogas pats

NUSA PENIDA SALA

PARAŠYK MUMS 

Jl Raya Pengosekan No 108

Ubud, Bali

Indonesia

 

Rašyti čia

©SAMPAI JUMPA BALI 2019

KELIONĖS PLANO SUDARYMAS -INDIVIDUALUS PLANAS

Kaip mūsų kelioninė patirtis byloja - kiek skirtingų žmonių tiek yra skirtingų keliavimo planų. Vieniems norisi aktyvios, nuotykiu kupinos kelionės, kiti labiau mėgaujasi ramybės akimirkomis ir vidinės harmonijos paieškomis. Nuostabiausia, kad Indonezija gali nudžiuginti bet kokio tipo keliautojus, TIK ,O BET ,TAČIAU, reiktų iš anksto žinoti kaip ir kur keliauti, kad atostogos nevirstu streso ir rūpeščių kupinomis deinomis, tačiau išliktų atimintyje ir širdyje kaip gržiausias prisiminimas į kurį visuomet norėsite sugįžti.

SAMPAI JUMPA

 TURAI

ULUWATU - SAULĖLYDŽIŲ ROJUS

Balio sala garsėja ne tik nuostabiomis ryžių terasomis, akį režiančiais ugnikalniais ar srauniausiais kriokliais. Vienas didžiausių gamtos grožių, magiškiausios akimirkos čia keliaujančius aplanko tuomet kai saulė leidžiausi už horizonto. 

ŽALIOJI BALIO MAGIJA - UBUDAS

Sraunūs kriokliai, nuo šakos ant šakos šokinėjančios beždžionės ir saulės nubučiuoti ryžių laukai - tai vizitinė Balio kortelė, kurios pakerėti žmonės keliauja į šią mažąją Indonezijos salą pamatyti ir pajausti visa tai patys.

Vienos dienos visiems žaliosios salos kampeliams pamatyti - neužtenka.  Todėl kviečiame keliauti ir pažinti tyriausius gamtos vandenis ir magiškiausius kampelius dviejų dienų kelionėje po Ubudo apylinkes.

RAMYBĖS IEŠKOTOJAMS - CANDIDASA

Nepaslaptis, kad per pastaruosius metus Balio sala tapo vienu populiariausių atostogų kampelių. 

Todėl būtų naivu manyti jog nuvykus į pagrindinius salos miestelius Jūs lengvai rasite tylos ir ramybės oazes. Kaip ten bebūtų, Balio sala, šiai dienai vis dar turi užslėptų, magiškų gamtos kampelių. Vienas jų - Candidasa.

SVEČIUOSE PAS DELFINUS - SINGARAJA

Kiekvienas apsilankęs Balyje žino,  jog čia slypi kažkas ypatingo. Tai lyg kitas pasaulis su harmonijos kupina energija.  Kur slypi viso to paslaptis? Baliečių gyvenimo būde, jų filosofijoje… 

NEUŽMIRŠTAMA PAŽINTIS SU BALIO SALA

Apie Balį ir jo grožį sklando šimtai legendų. Tos, kurios pasakoja apie salos magiją ir jėgą keisti žmonių savijautą ir mintis – savu kailiu galime patvirtinti- nėra pramanas. Matyt pati žemė ir čia gyvenantys žmonės patys iš savęs yra stebuklingi, taigi net didžiausi skeptikai šios salos dėka pradeda tikėti, kad egzistuoja kažkas daugiau, magiškiau, ko žodžiais atpasakoti niekam dar nėra pavykę. Į šią salą žmonės vyksta ir dažnai sugrįžta, kad “pasikrautų” gerumu ir ramybe. 

KUR GYVENA TIKRASIS BALIS - SIDEMAN

Tarp nuostabiausių ryžių terasų, ugnikalnio papėdėję apsigyveno patys mieliausi ir darbsčiausi Balio gyventojai.

Ranka čia greit pavargsta mojant visiems pakeliui, kurie tave sveikina ir iš savo kiemų ir iš plačiausių ryžių laukų. Važiuojant mažais keliais, kurie už kiekvieno posūkio atveria vis gražesnius vaizdus vis dažniau tenka sustoti , antraip užsižiopsojus gali nuvažiuoti nuo įspūdingiausių šlaitų į vietinių taip gražiai išaugintas ryžių terasas. O vaizdai verti sustojimų.

NUSA PENIDA SALOS TURAI

NUSA PENIDA SALA

Gražuolė Balio dukra- Nusa Penida Taip, tai toji sala, kuri apdovanota gražiausiais balto smėlio paplūdymiais kuriuos skalauja žydriausios bangos. Sala turtinga savo įspūdinga gamta ir gyvūnyja - čia sau kampelį ras ir ramybės ištroškusieji ir nuotykių pasiilgę keliautojai ! Svajojai patyrinėti povandeninį pasaulį? Nusa Penida tau dovanos neužmirštamą pasiplaukiojimą su gražuolėmis milžinėmis - Mantomis !