PALAIMINIMO CEREMONIJA

VIEŠBUČIAI / VILOS

Susikurk atostogas pats

NUSA PENIDA SALA

PARAŠYK MUMS 

Jl Raya Pengosekan No 108

Ubud, Bali

Indonesia

 

Rašyti čia

©SAMPAI JUMPA BALI 2019

SVEČIUOSE PAS DELFINUS  - SINGARAJA

Keliaukime į Balio šiaurę, kurioje rytais ankstyvą kavos puoduką su mielu noru išmainysite į pasiplaukiojimą su šių pakrančių šeimininkais – delfinais ! Auksiniai vandenų purslai ir vienas už kitą aukščiau šokinėjantys delfinai - tai viena gražiausių motinos gamtos dovanų tiems, kurie atvyksta lankyti šiaurinių salos pakrančių. Po ankstyvo pasiplaukiojimo keliausite į gražiausią Balio salos krioklį - Sekumpul. Kaip taisyklė, gražiausi dalykai yra pasislėpę džiunglių labirintuose, todėl keliaudami link krioklių būkite pasiruošę patogią avalynę ! Šimtai laiptelių pradžioje gali išgąsdinti, tačiau vos išvydus į kokį gamtos grožį jie atlydės, suprasite, kad šis stebuklas yra vertas kiekvieno jūsų žingsnio. 

Palepinus akis nuostabiausiais vaizdais ir atgaivinus kūną magiškuose vandenyse keliausite į budistų šventyklą, kuri savo tyla ir harmonija pakeri visų religijų žmones. Vienintelė Budistų šventyklą kviečia tiek salos lankytojus tiek atvykelius , sustoti ir pajausti dabarties akimirką tyloje ir kiekvieno asmeninėje meditacijoje. 

Kad patirtumete visišką  asmeninę “Zen ” būseną vakarop keliausite į karštuosius vandenis melstis su vietiniais Baliečiais, kurių ramybė ir nuoširdžios šypsenos primins, kad atvykote į gražiausią rojaus kampelį - Šiaurės Balį.

TURO KAINA

Ąsmeniui minimalus keliautoju skaičius 2 

 Norint, kad turo metu lydėtu Rusakalbis /Lietuvis kelionės vadovas + 50 EUR.

MOKĖJIMO SĄLYGOS

Bankiniu pavedimu į Indonezijos sąsakaitą. Kelionė pradedama planuoti, po paslaugos apmokėjimo.

TURO PRADŽIOS VIETA

Jūsų viešbūtis

* Vairuotojas

* Kelionės vadovas

* Vanduo automobilyje.
 

ĮSKAIČIUOTA

NEĮSKAIČIUOTA

* Pasirinktas viešbutis

* Asmeninės išlaidos
* Bilietai į lankytinas vietas