PALAIMINIMO CEREMONIJA

VIEŠBUČIAI / VILOS

Susikurk atostogas pats

NUSA PENIDA SALA

PARAŠYK MUMS 

Jl Raya Pengosekan No 108

Ubud, Bali

Indonesia

 

Rašyti čia

©SAMPAI JUMPA BALI 2019

KUR GYVENA TIKRASIS BALIS - SIDEMAN

Tarp nuostabiausių ryžių terasų, ugnikalnio papėdėję apsigyveno patys mieliausi ir darbsčiausi Balio gyventojai.

Ranka čia greit pavargsta mojant visiems pakeliui, kurie tave sveikina ir iš savo kiemų ir iš plačiausių ryžių laukų. Važiuojant mažais keliais, kurie už kiekvieno posūkio atveria vis gražesnius vaizdus vis dažniau tenka sustoti , antraip užsižiopsojus gali nuvažiuoti nuo įspūdingiausių šlaitų į vietinių taip gražiai išaugintas ryžių terasas. O vaizdai verti sustojimų. Kad ir kas keliolika metrų. Žmonių meilė čia greit ištreniruoja tavo veido raumenis šypsotis, o gaivus oras verčia vis giliau įkvėpti kalnų, gėlių ir laukų aromato. Ši Balio salos dalis - autentiška. Žmonės čia dar nepriprato prie turistų - turbūt dėl to yra neapsakomai mieli ir draugiški. Ryžių terasos čia paliestos tik baliečio rankos - jokių sūpynių ar kitų turistui pritraukti skirtų “rakandų” čia nepamatysi. Už tai gerėsiesi ugnikalnio Agungo didybe kuri iš šio krašo atsiveria visu savo grožiu, mėgausiesi tyla, nes retas randa kelia per kalnus ir laukus į šį atokų kampelį, o saulei leidžiantis galėsi stebėti kaip Wayanas (greičiausiai kad būtent toks bus jo vardas) ganys žąsis palei mažuosius Sidemeno upelius.   

Ir mes ten buvom – kokosų vandenį, mėlynas arbatas gėrėm ir taip įsimylėjom šį kraštą, kad nuodemė būtų nepakviesti tavęs savomis akimis išvysti visa neišpasakojamą magiją.

DVIEJŲ DIENŲ TURAS

1. DIENA

Rytais čia išaušta auksinės valandos, per kurias vietinių lydimas tu keliauji džiunglių takeliais pažindindamasis su vaismedžiais ir unikaliausia Balio augmenija, o sustojus pailsėti tau kokosa tiesiai nuo medžio nuskins ir padovanos bebaimiai kaimo gyventojai. 

Po pietų turėsi gaimybe pasigaminti amžiną prisiminimą iš šios salos- sidabro dirbtuvėse kuriose vietiniai atskleis papuošalų gamybos paslaptis gaminsi papuošalą kuris džiugins ir primins apie nuostabią salą – Balį.

2. DIENA

Maisto gurmanams, arba trokštantiems išragauti indonezijos skonius - autentiška maisto gaminimo pamoka bus puiki dienos pradžia. Rytas prasidės nuo spalvingiausio kaimelio marketo kuriame kartu su maisto gaminimo mokytoju rinksitės visus ingrideintus būsimiems patiekalams. Vėliau keliausite su į jo išpuoselėtą ryžių ir daržovių lauką, kuriame išsirinksite mėgstamiausias daržoves, o jau tada pasiraitoję rankoves kibsite į maisto gaiminimą. 

Įvairiausi prieskonių mišiniai, padažai, balietiškos salotos, mėsos patiekalai, troškiniai ir desertai- visko išvardinti nepavyktų, bet pačiam pasigaminus - išragauti – vieni juokai ! Nuo skonių gausos iki valgymo ritualų - viskas čia susipina į nuostabią maisto ir kultūros harmoniją.

Po sočiausių pietų leisitės srauniausiomis kalnų upėmis kurios dovanos ne tik adrenalino dozę, bet ir nuostabius apylinkės vaizdus! Būkit pasiruošę kalnų upės pašventinimui - retas kuris iš šio nuotykio išeina sausas - kaip ir nėra žmogaus kuris po šio nuotykio nesakytų “dar !”

TURO KAINA  || VIENOS DIENOS Džiunglių trekingas || Sidabro papuošalų gamyba
TURO KAINA  || VIENOS DIENO
Maisto gaminimas || Raftingas 

Ąsmeniui minimalus keliautoju skaičius 2 . Norint, kad turo metu lydėtu Rusakalbis / Lietuvis kelionės vadovas + 50 EUR.

TURO KAINA  | DVIEJŲ DIENŲ

MOKĖJIMO SĄLYGOS

Bankiniu pavedimu į Indonezijos banko sąskaitą. Kelionė pradedama planuoti, po paslaugos apmokėjimo.

TURO PRADŽIOS VIETA

* Jūsų viešbūtis

* Jūsų pasirinktas viešbutis

* Asmeninės išlaidos
* Bilietai į lankytinas vietas


 

NEĮSKAIČIUOTA

* Vairuotojas

* Kelionės vadovas

* Vanduo automobilyje.
 

ĮSKAIČIUOTA