PALAIMINIMO CEREMONIJA

VIEŠBUČIAI / VILOS

Susikurk atostogas pats

NUSA PENIDA SALA

PARAŠYK MUMS 

Jl Raya Pengosekan No 108

Ubud, Bali

Indonesia

 

Rašyti čia

©SAMPAI JUMPA BALI 2019

NEUŽMIRŠTAMA PAŽINTIS SU BALIO SALA

Apie Balį ir jo grožį sklando šimtai legendų. Tos, kurios pasakoja apie salos magiją ir jėgą keisti žmonių savijautą ir mintis – savu kailiu galime patvirtinti - nėra pramanas. Matyt pati žemė ir čia gyvenantys žmonės patys iš savęs yra stebuklingi, taigi net didžiausi skeptikai šios salos dėka pradeda tikėti, kad egzistuoja kažkas daugiau, magiškiau, ko žodžiais atpasakoti niekam dar nėra pavykę. Į šią salą žmonės vyksta ir dažnai sugrįžta, kad “pasikrautų” gerumu ir ramybe. Didžiausi gydytojai – čia sutikti žmonės ir salos gamtos oazės. Kaip jas atrasti ir kaip pripildyti kiekvieną savo dieną neišdildomais įspūdžiais – “Sampai Jumpa” komanda skuba jums į pagalbą ir kviečia Balio stebūklus pažinti kartu 5 dienų kelionėje, kuri, kiekvienam, kaip taisyklė, pažadina dar didesnį troškulį keliauti ir atrasti !

 

1. DIENA  

SAULĖTOJI DIENA

Nuo pačio ryto jus žadins žydrosios bangos, kurios kvies pasinerti ir užmiršti visus namie paliktus darbus ! Kaitinant šiltai saulei su gardžiausiu kokosu rankoje galėsite mėgautis ramybės valandėlėmis palmių pavėsyje, o tiems, kurie atvykę su pilnu energijos rezervu – bangos kvies čiupti banglentę ir plaukti mokytis (arba prisiminti) kaip suvaldyti greičiausias pasaulyje bangas. Pasisveikinus su vandenynu vyksite į Balio kultūros parką savo akimis išvysti vieną didžiausių pasaulio skulptūrų skirtų Hindų dievams, didžiulė teritorija per kuria keliaujant jus lengvai susipažinsite su Balio istorija ir tradicijomis. Po šios pažinties jūsų lauks neužmirštamas saulėlydis vienoje gražiausių Balio salos šventyklų. Tradiciniai baliečių “kecak” šokiai raudonuojančio horizonto fone vainikuos neužmirštamos dienos pabaigą.

2. DIENA 

MAGIŠKIEJI BALIO VANDENYS

Nuostabiausi kriokliai rytui pradėti? Skamba kaip iš pasakos? Būtent taip prasidės jūsų antroji diena, o kad magija niekad nesibaigtų iškart po rytinių maudyniu keliausite į viena švenčiausių Balio vietų, kurioje priiemė palaiminimą iš motinos gamtos jausitės lyg naujai gimę ! Po sočių pietų leisitės į smagiausią nuotykį – plaukimą srauniausiomis kalnų upėmis, kurios džiugins ne tik “saugaus adrenalino” dozėmis bet ir kerinčia upes supančia gamta! Dieną užbaigsite ragaudami gardžiausios pasaulyje – Luwak kavos žaliausių džiunglių prieglobstyje stebėdami saulės atsisveikinimą džiunglių fone.

 

 

3. DIENA

SAULĖS PASVEIKINIMAS

Šį rytą pradėsite dar neišaušus. Vienas magiškiausių momentų, kuriuos dovanoja Balio sala yra saulės pasitikimas ugnikalnio viršūnėje. Todėl pats ankstyvas rytas jums padovanos saulės nušviestas ugnikalnių viršūnes apgaubtas minkščiausiais debesimis. Kad rytinis “pasivaiščiojimas” taptų dar malonesnis - iškart nusileidę nuo ungikalnio viršūnės, kūna atpalaiduosite šilčiausiuose natūralaus vandens baseinuose. Popietė bus lengva ir rami - tokia, kokia yra ypraščiausia diena Balio saloje. Tiems, kurie norės atsipūsti po neužmirtamo ryto – lauks spa malonumai, o tie, kuriems vis dar kirba kuo daugiau atrasti ir pažinti - lauks spalvingiausias Ubud marketas, kuriame rasite ne tik autentiškiausių salos suvenyrų, bet ir išmoksite pagrindinio salos meno - derybų !

4. DIENA ​

Į RAMYBĖS UOSTĄ

Smagiausios beždžionės įsukūrusios salos centre - Ubudo miške! Taigi jį aplenkti ir neišvysti rytinės mankštos, kurią jos atlieka šokinėdamos tarp medžių ir samanomis pasipuošusių skulptūrų – būtų didžiausia nuodėmė. Prisijuokę iš tolimųjų giminaičių keliausime į Balio rytus - ramybės oazę. Pakeliui sustosime pasigrožėti įspudingiausiomis ryžių terasomis, virš kurių galėsite skraidyti milžiniškomis dangų siekiančiomis supynėmis. Lankysite vietinį kaimelį, kuris pasakos apie seniausisu Balio salos papročius ir tradicijas, o vakarėjantį dangų sutiksite su puodeliu gardžiausio šokolado žvelgdami į gretimų salų papuoštą vandenų horizontą.​

 

5. DIENA 

“PATI GRAŽIAUSIA DIENA"

Viena įpsūdingiausių Balio vietų - dangaus vartai, pro kuriuos atsiveria nuostabiausia Balio panorama su gražuoliu ugnikalniu Agnugu prieš akis. Ryta pradėti su tokiu paveiksliuku – viena gražiausių dovanų kokią galite pasidovanoti. Kai akys pagaliau supras, kad tai ne miražas, o tikras, neišpasakojamas Balio grožis, keliausite į pietus (ir pagal maršrutą ir pagal išalkimą), kuriuose jūs išvysite dar vieną, gamtos ir vietinių žmonių sukurtą stebuklą - šventyklą įsikūrusią and įspūdingos uolos, kurią nuolat skalauja šėlstančios bangos. Kai jau laikrodis rodys saulėlydžio metą, atkeliausite į mūsų turo perlą - juodajį perlą - kuris išplukdins jus į vandenyną arčiau horizonto į kurį jau spalvins saulės raudonis. Jei motina gamta bus dosni-  jums kompaniją palaikys čia karts nuo karto užklystantys delfinai. O kad vakaras nesibaigtų po saulėlydžio - kviesime skanauti jūros gėrybes vietinio kaimelio pajūrio kavinėje, kuriame žvejai atvykusiems pateikia didžiausius kulinarinius šedevrus !

TURO KAINA

Ąsmeniui  (min. 2 asmenys). Vaikams iki 2 metų – 50% nuolaida. Norint, kad turo metu lydėtu RUSAKALBIS /LIETUVIS kelionės vadovas + 50 EUR.

MOKĖJIMO SĄLYGOS

Bankiniu pavedimu į Indonezijos Banko sąskaita. Kelionė pradedama planuoti, po paslaugos apmokėjimo.

TURO PRADŽIOS VIETA

Jūsų viešbutis

*Paėmimas iš viešbučio; parvežimas į viešbutį

*Kelionės vadovo lydėjimas visuose objektuose

*Automobilis, kuras, parkingo bilietai, kelionės vadovo - vairuotojo paslaugos

*Black Pearl plaukimas stebėti saulėlydžio

*Raftingas
*Konsultacijos visos kelionės metu

ĮSKAIČIUOTA

NEĮSKAIČIUOTA

*Asmeninės išlaidos
*Jūsų pasirinktas viešbutis
*Maitinimas / Gėrimai
*Bilietai į lankytinus obijektus